Vyspěte se jako šampión s oboustrannou matrací Moonia Chrono Sport Multizone v rozměru 140 x 200 cm


Vícezónová matrace s 12 podpěrnými zónami

Vícezónová matrace Chrono Sport od značky Moonia patří mezi nejkvalitnější matrace na trhu. Díky svým vlastnostem dokáže zajistit dokonalý spánek a klidné prostředí. Matrace disponuje 12 podpěrnými zónami, které zabraňují vzniku tlakových bodů. Všechny jsou vytvořeny tak, aby zajistily klidné prostředí a dokonalý spánek.

Matrace Chrono Sport Multizone je určena především pro náročné sportovce a aktivní lidi, kteří si potrpí na zdravý a kvalitní spánek po náročném tréninku.

Vícevrstvý systém zabraňuje vzniku tlakových bodů

Matrace Chrono Sport Multizone vytváří efekt ležení na obláčku. Jedná se o 6 cm silný vícevrstvý systém složený z viscoelastické pěny, pěny SuperSoft a vláken Biotherm, který eliminuje tlakové body. Díky této vrstvě matrace se tělo dokáže dokonale uvolnit a odpočinout si po náročném dni.

Oboustranný design pro maximální pohodlí

Tato matrace je také vybavena technologií Duo-System, která zahrnuje dvě nezávislé tuhosti na každé straně: Střední tuhost na straně A a Vysoká tuhost na straně B. To znamená, že si můžete zvolit stranu, která bude pro vás nejvhodnější. Obě strany jsou navíc vyrobeny z kvalitních materiálů a disponují dokonalým pohodlím pro zdravý a kvalitní spánek.

Technické specifikace

  • Tloušťka: +/- 27 cm
  • Viskoelastická pěna + ViscosoftFoam + vlákna Biotherm
  • 100% prodyšná ergonomická a anatomická matrace s ochranou proti vlhkosti
  • Sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a antibakteriální systém

Ocenění a certifikace

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM. Tyto certifikace potvrzují kvalitu a bezpečnost produktu pro spotřebitele.

Závěrečné shrnutí

Pokud hledáte dokonalý a kvalitní spánek, zaměřte se na matraci Chrono Sport Multizone od značky Moonia. Díky svým vlastnostem dokáže zajistit dokonalé pohodlí a klidný spánek. Navíc je vybavena technologií Duo-System, která poskytuje dvě nezávislé tuhosti na každé straně. Vyzkoušejte ji i vy a těšte se na kvalitní spánek jako šampión.

Pro více informací o produktu a jeho nákup klikněte zde.

sleep

bed

Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.