Tyrkysová box spring postel Bodie 140×200 cm pro dokonalý spánek


Moderní postel nyní za TOP cenu!

V dnešní době je kvalitní spánek velmi důležitý pro naše zdraví a celkovou pohodu. O to více potřebujeme kvalitní postel, která nám zajistí pohodlný a klidný spánek. A právě tou postelí může být Tyrkysová box spring postel Bodie 140×200 cm.

Cena platí pro potah na fotografii

Najdete ji na stránkách maliboo.cz za skvělou cenu. Navíc cena platí přesně pro ten potah, který vidíte na fotografii, takže se nemusíte bát, že byste si museli připlatit za jiný.

Bytové doplňky nejsou součástí

Jako u většiny nábytku platí i u této postele, že příslušenství jako jsou polštáře, peřiny nebo deky nejsou součástí balení. Ty si tedy musíte dokoupit zvlášť a v případě, že už nějaké máte, můžete je k posteli využít.

Celková nosnost je 250kg

Díky pevnému a stabilnímu základu má tato postel celkovou nosnost až 250kg. To znamená, že se s ní nemusíte bát ani v případě, že byste rádi na posteli relaxovali, četli knihu nebo si třeba pustili film.

Potahová látka s hladkým, jemným vzorem a výjimečně měkkým povrchem

Postel je potažena látka Asti, což je látkou s hladkým, jemným vzorem a mimořádně měkkým povrchem. Látka je navíc prodyšná a vhodná pro alergiky, takže se vám postel bude snadno a jednoduše udržovat.

Látka je odolná proti žmolkování a oděru

Další výhodou této látky je to, že je odolná proti žmolkování a oděru. To znamená, že se vám postel bude dlouho zdržovat a vypadat bude jako nová.

Včetně roštu, matrace a topperu

Postel je dodávána s roštem, matrací a topperem. Rošt i matrace jsou kvalitní a zajistí vám pohodlný spánek. Topper pak ochrání matraci a prodlouží její životnost.

Parametry

Ložná plocha: 140x200cm

Výška čela: 105 cm

Tyrkysová box spring postel Bodie