Stylová a pohodlná rozkládací pohovka UVIFORME 06 s dekorativními polštáři ve šedé látce

Rozkládací čalouněná pohovka je pro mnoho lidí nezbytnou součástí interiéru. Pokud hledáte pohovku, která bude nejen stylová, ale také pohodlná, můžete zvážit rozkládací pohovku UVIFORME 06. Tato pohovka je vyrobena z kvalitní látky, což zaručuje její dlouhou životnost. Kromě toho je k dispozici v elegantní šedé barvě, která se hodí do každého moderního interiéru.

Rozkládací pohovka UVIFORME 06

Materiál: látka

Rovněž je třeba zdůraznit, že pohovka je pohodlná i při delším sezení. Hloubka sedu činí 67 cm a výška sedu 31 cm. Kromě toho, pohovka disponuje dekorativními polštáři, které ji dodávají na atraktivitě.

Barva:

Šedá látka Soro 93 je jemná a zjemní každou místnost. Ke šedé látce se hodí polštáře v barvě Soro 76, což dokresluje celkový dojem pohovky jako elegantního nábytku. Pohovka je 132 x 62 x 70 cm velká a po rozložení se jedná o plochu na spaní o velikosti 210 cm x 110 cm.

Detail pohovky UVIFORME 06
Rozložená pohovka UVIFORME 06

Dodáváno v demontu

Pohovka se dodává v demontu, což umožňuje její snadné přemístění. Montáž není složitá a zvládne ji každý zdárně zvládnout. Rozkládací funkce pohovky se provádí jednoduše pomocí výsuvné části. Po rozložení získáte kvalitní i prodloužený spánek.