Stylizovaná vlna na plátně: Obraz Sandy Waves od KARE Design


KARE DESIGN Obraz plastika Sandy Waves 81x122cm:

Co o vás mohou prozradit holé stěny? Příliš! Proto je obsaďte originálními obrazy, které přivedou vás i vaše návštěvníky na jiné příjemné myšlenky. Obraz Sandy Waves je inspirován pískovými vlnami a dunami, které jsou zde vytvořeny pomocí papíru.

Grafická obrazová stěna tak dodává místnosti hloubku a osobitost. Odstíny béžové, bílé a přírodní barvy jsou orámovány vysoce kvalitním masivním dubem a to celku dodává přirozený vzhled. Obraz je vyráběn ručně.

Pokud tedy hledáte doplněk, který zároveň dodá vašemu interiéru osobitost, je obraz Sandy Waves tou správnou volbou. Nejenže dodává místnosti určitou dávku elegancie a modernosti, ale svým námětem – stylizovanou vlnou – evokuje i klid a pohodu, což se v dnešní uspěchané době nesmí lehce opomenout.

Pokud je obraz Sandy Waves tou správnou volbou pro vás, neváhejte. Objednat si ho můžete přímo na této stránce, kde se dozvíte víc nejen o obrazu, ale i o stalém sortimentu obchodu Interierio.

Obraz Sandy Waves

Obrázek výše vám může poskytnout představu o velikosti obrazu a jeho celkovém vzhledu. Nicméně, když se postavíte před něj, můžete cítit tu pravou atmosféru, kterou vám dokáže přinést pouze originál. Proto neváhejte a objednejte si obraz Sandy Waves ještě dnes!