Satinové polštářní povlaky ve velikosti 40×80 cm v šedé barvě (2 ks)

Vysoce kvalitní povlaky na polštáře 40×80 cm z příjemného bavlněného saténu ve světle šedé barvě Vám poskytnou komfortní spánek a snadno promění jakoukoliv ložnici. 2 ks v balení.

Příjemný materiál

Polštářní povlaky disponují pohodlnou bavlněnou strukturou a šetrným povrchem, které nevydávají nežádoucí zvuky při každém pohybu během respektování tichých nocí.

Skvělá kvalita

Polštářní povlaky od renomovaného výrobce disponují vynikající kvalitou a velmi dlouhou životností, kdy několik let nevykazují žádné známky opotřebení.

Popis produktu

Satinové polštářní povlaky ve velikosti 40×80 cm jsou vyrobeny z kvalitní přírodní bavlny, která zajišťuje měkkost, příjemný dotek a prodyšnost potřebnou pro zdravý spánek. Povrch polštářních povlaků je vyroben z bavlněného saténu, což je velmi jemná a lesklá tkanina s hladkou plochou. Saténová struktura materiálu je zaměřena na pohodlí a komfort uživatele.

Údržba a čištění

Polštářní povlaky jsou velmi snadno udržovatelné a čistitelné. Lze je prát běžným způsobem v pračce na 40 °C s běžným pracím práškem. Materiál dobře snáší také žehlení na nízké teploty. Při praní doporučujeme přidat k prášku malé množství aviváže, která dodá povlakům příjemnou vůni a zmiňuje jejich příjemný bavlněný materiál.

Objednejte si nyní

Produkt je aktuálně k dostání na internetovém obchodě www.nabytekhned.cz. Neotálejte a využijte příležitostí získat kvalitní a pohodlné polštářní povlaky za výhodnou cenu. S objednávkou neváhejte a proberte své spáče k dokonalému zážitku z kvalitního spánku.

povlak na polštář

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/photos/pillow-blue-white-bed-cotton-6304249/