Rámovaný obraz Socha bohyně vítězství – černobílá klasika v rozměrech 20×20 cm

Obraz Socha bohyně vítězství se stal jedním z nejikoničtějších zobrazení v dějinách umění. Několik tisíc let stará řecká socha Níké Samothrácká, kterou umístili na vysoké podstavec na malém ostrově nedaleko vstupu do přístavu na severu ostrova Samothraki, se stala symbolem vítězství a síly. Jednoduché a přesto velmi působivé zobrazení krásy a síly řeckých bohyní se stalo inspirací mnoha umělců, architektů i designérů a dodnes zůstává ikonou klasického umění.

Socha bohyně vítězství

Zarámovaný obraz v dřevěném černém rámu s motivem sochy bohyně vítězství Níké Samothrácká

Tepelný tisk umožňuje přenést věrnost obrazu na tiskový papír při zachování maximálního detailu a věrnosti. Obraz má rozměr 20×20 cm a je krásně zarámován do elegantního dřevěného rámu v černé barvě. Vhodný pro každou místnost, nejen v klasickém stylu, ale také moderního designu. Tento rámovaný obraz dodá Vašemu interiéru výjimečnou atmosféru, kterou budete jistě milovat.

Přírodní dřevo a jeho jedinečnost – každá dřevěná rám má svou vlastní přirozenou strukturu a barvu, proto se jeho stínování může mírně lišit od rámů na obrázku. To však dodává každému rámu jedinečnost a historii.

Zařiďte svůj interiér stylově a originálně s rámovaným obrazem Socha bohyně vítězství. Tento klenot mezi obrazy je ideální pro vyzdobení každého pokoje, od ložnice až po kancelář. Svým unikátním designem vytvoří dokonalou atmosféru Vašeho domova, který bude plný stylu a pohody.

Přejít na stránku produktu >>