Okouzlující záclona Hortenzie pro váš domov – rozměr 140 x 245 cm od 4Home


Okouzlující záclona Hortenzie pro váš domov

Záclona Hortenzie

Popis záclony Hortenzie

Záclona Hortenzie zdobí drobné puntíky s květinovým vzorem, se kterými si přijdete jako byste právě vešli do zahrady. Záclona se stane nedílnou součástí každého interiéru a zaručeně zútulní každou místnost. Vyrobeno z kvalitního materiálu.

Díky pevnému okraji lze záclonu pověsit na žabky a rovnou ji zavěsit na okno. Řasicí stuha není součástí.

Technické údaje

  • Rozměr: 140 x 245 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Praní na 30 °C

Záclonu Hortenzie můžete zakoupit zde: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/4home-zaclona-hortenzie-140-x-245-cm

Jakou atmosféru do domácnosti přinese?

Záclona Hortenzie je velmi romantická a něžná, a to díky svému květinovému motivu. Hodí se tedy pro všechny, kteří touží po pohodové a uklidňující atmosféře v místnosti. Tato záclona skvěle zapadne do rustikálního interiéru, ale i do moderního bytu.

Jak ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky?

Záclonu Hortenzie doporučujeme kombinovat s lehčími a světlými tóny nábytku a doplňků. Skvěle se hodí například ke zdobeným dřevěným rámovým postelím, bílým nebo pískovým kobercům a pastelovým polštářům. V místnosti, kde bude záclona Hortenzie viset, se rovněž budou dobře vyjímat květinové dekorace, například obrazy s květinovými motivy nebo šperky s květinovými přívěsky.

Jak se o záclonu Hortenzie pečovat?

Záclonu Hortenzie lze prát na 30 °C v pračce. Pokud ji nechcete prát, můžete ji jednoduše vytřít vlhkým hadříkem. Nepoužívejte žehličku na vysoké teploty, pouze ji mírně vyžehlete na nízkou teplotu. Záclonu je vhodné pravidelně oprašovat a neexponovat ji příliš dlouho přímému slunečnímu záření, aby se snížilo riziko vyblednutí.