Novinka na trhu: Tempo Kondela Postel KORA KLS – samoa king


Rustikální manželská postel pro vaší ložnici

Tempo Kondela Postel KORA KLS – samoa king je novinkou na trhu s nábytkem. Pokud toužíte po kvalitní a stylové posteli do ložnice, je toto provedení určitě tou správnou volbou!

Postel má rozměr spací plochy 160×200 cm a je vzhledově skvěle kombinovatelná s dalšími komponenty série Kora. Díky tomu si můžete vytvořit sestavu, která bude plně odpovídat vašim představám a bude se perfektně hodit do vaší ložnice.

Samozřejmě je k dispozici i samostatně, v případě, že ji chcete kombinovat s jinými kousky nábytku než z řady Kora. Výběr je jenom na vás.

Rustikální design s netradičním dekorem samoa king

Tempo Kondela Postel KORA KLS – samoa king je zhotovena z kvalitní laminované dřevotřísky, která je kromě své funkčnosti také velice atraktivní. Netradiční dekor samoa king vypadá na posteli naprosto fantasticky a okamžitě osloví všechny milovníky rustikálního designu.

Představte si, jak bude krásně vypadat tato postel ve vaší ložnici. Pokud máte v oblibě přírodní materiály a rustikální styl, tento kousek nábytku rozhodně neváhejte pořídit.

Rozměry a dodání

Postel přichází v rozměru 160×200 cm a je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřísky. Je dodávána s roštem, ale bez matrací, které si můžete dokoupit z naší nabídky matrací dle vlastního výběru.

Důležité je také zmínit, že postel je dodávána v demontu. Pokud nejste zvyklí na montáž nábytku, je lepší požádat o pomoc odborníka.

Pokud vás zaujala tato novinka na trhu s nábytkem, neváhejte navštívit naši stránku na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/tempo-kondela-postel-kora-kls-samoa-king-2.

Tempo Kondela Postel KORA KLS - samoa king

Věříme, že Tento produkt vám přinese mnoho radosti do vaší ložnice a stane se pro vás tou nejlepší volbou, na kterou budete dlouho vzpomínat.