Novel povlečení ve zelené a bílé barvě, vyrobené z luxusního saténu v rozměru 140/200 cm


Novel povlečení ve zelené a bílé barvě

Novel povlečení je vyrobené z luxusního saténu a přináší mnoho výhod.

Kvalita a vlastnosti této kolekce povlečení

Vysoká kvalita materiálu je základem pro dlouhou životnost tohoto povlečení. Saténová tkanina je vyrobena ze 100% bavlny, což zajišťuje příjemný a zdravý spánek. Díky vysoké hustotě tkaní má povlečení velmi jemný a hladký povrch, který zaručuje pocit luxusu. Saténový povlak působí rovněž jako ochrana pro vaši postel a zamezuje jejímu opotřebení.

Příjemné pocity ze spánku na saténovém povlečení jsou pak tím nejlepším důkazem kvality tohoto produktu.

Barevné provedení v bílo-zelené kombinaci krásně ladí s okolním interiérem vaší ložnice. Zelená barva přináší přírodní a uklidňující prostředí, zatímco bílá dokládá podmanivou čistotu. Tyto barvy jsou navíc velmi oblíbené, takže opravdu nikdy nevyjdou módní trend.

Zelená a bílá barva se odráží po celém povlečení, takže interiér vaší ložnice tak získá na svěžesti a eleganci.

Kolekce povlečení Novel – rozměr 140/200 cm

Rozměr 140/200 cm je tím správným rozměrem povlečení pro jednolůžka. Výhodou této kolekce je pak také to, že k ní můžete zakoupit i další doplňky jako např. polštářky nebo přikrývky v rozměru 70/90 cm. Toto příslušenství pak dokonale doplní váš pokoj a zajistí vám dokonalý spánek.

Rozměr 140/200 cm je ideální velikost pro jednotlivé osoby, kteří ocení vysokou kvalitu a elegantní vzhled tohoto povlečení.

Spojte se s námi a nakupujte kvalitní spánkové vybavení

Povlečení Novel vám přináší nejen zdravý a příjemný spánek, ale dokonce i módní vzhled vašeho interiéru. V naší nabídce najdete širokou škálu vysoce kvalitních produktů jako povlečení, polštáře, přikrývky a mnoho dalšího.

Navštivte naši stránku bestnabytek.cz a vyberte si spánkové vybavení, které dokonale doplní váš interiér a zaručí vám kvalitní a příjemný spánek.

Povlečení Novel v bílo-zelené barvě
Povlečení Novel v bílo-zelené barvě