Náběh v roce 70.: znovuoživení Hoorns Černého sametového křesla Tergi s květinovým vzorem


Křeslo Tergi – originální kousek pro moderní interiér

Designové křeslo Tergi se stalo okouzlující ikonou moderního nábytku. Jeho vynikající design a dokonalé provedení přináší do každého interiéru skutečnou kouzelnou atmosféru. Tergi je vyroben z nejvyšší kvality materiálů a vychází z konceptu elegantního módního designu. Jeho jedinečné provedení a velmi odvážný design učinily z křesla Tergi jednu z nejvýznamnějších ikon designových křesel všech dob.

Květinový vzor potom zdůrazňuje krásu celého křesla. Díky neuvěřitelně detailnímu zpracování a množství barev se zdá být každý květ naprosto živý a plný energie. Tento úžasný květinový motiv byl vytvořen ve spolupráci s uznávanými designéry a zdobí velkou plochu čalounění na sedadle i základně křesla.

Pohodlí a ergonomie

Kromě úchvatného designu má křeslo Tergi i skvělou ergonomii. Pro maximální pohodlí je křeslo lehce nakloněné dozadu díky odlišným výškám přední a zadní podnože. K tomuto účelu byly použity nejmodernější technologie a materiály. Každý, kdo na křeslo Tergi usedne, si jej zamiluje na první pohled.

Doporučený způsob údržby

Jak je u každého kvalitního produktu zvykem, i u křesla Tergi je třeba dodržovat přesné pokyny pro údržbu. Pro čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Je důležité, aby se čalounění nestalo kořistí prachu a nečistot, což by mohlo mít negativní vliv na jeho vzhled a konstrukci v budoucnu.

Závěr: Krása křesla Tergi v moderním interiéru

Křeslo Tergi je jedinečné a originální kus nábytku, který okouzlí každého, kdo s ním přijde do kontaktu. Čalounění z jemné, sametové látky má nádherný vzor květin, který z něj dělá jedinečný nábytek s obrovským potenciálem. Podnož z černě lakovaného kovu skvěle koresponduje s celým designem křesla. Toto křeslo se bude hodit do moderních interiérů s tmavými doplňky.

Křeslo Tergi je dokonalým ukázkou toho, jak moderní design může být elegantní a působivý. Pokud hledáte moderní kus nábytku, který bude přinášet do vašeho domu krásu a styl, měli byste okamžitě zvážit hoorns černé sametové křeslo Tergi s květinovým vzorem. Kouzlo tohoto krásného křesla vás zcela určitě okouzlí.

Křeslo Tergi s květinovým vzorem

Tip: Vyzkoušejte si křeslo Tergi již dnes a objednejte si jej zde.