Moderní zlaté hodiny do domu – Niria 47 cm s kyvadlem


Jednoduchost je krása

Nástěnné hodiny Niria jsou tím dokonalým důkazem. S příjemným kulatým tvarem, který je doplněn kyvadlem, vyniknou v každém moderně zařízeném interiéru. Tyto designové hodiny jsou stvořené pro ty, kteří milují minimalismus a stylus. V jednoduchosti je opravdu skrytá krása.

Potěšení nejen pro vás

Hodiny od značky Time for home, můžete potěšit nejen své blízké nebo vaše kolegy, ale i všechny návštěvníky, kteří vkročí do vašeho domova nebo pracovny. Tentýž kousek se hodí nejen do rodinného domu ale i komerčních prostor jako jsou kanceláře, hotely nebo čekárny. Budou krásnou ozdobou a také vám ukáží správný čas.

Výjimečnost v maličkostech

Hodiny Niria jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a prošly řadou testů, aby byla zaručena jejich přesnost. Zlatý design je nejen elegantní, ale také odolný a snadno se hodí do každého domova. Hodiny mají elegantní černě-zlaté ručičky, které vytváří kontrast a činí záhady, čímž posilují jednoduchost designu. Aby hodiny stále běžely, stačí vložit 2x AA baterie, které však nejsou součástí balení.

Nádherné a praktické

Kromě jejich velkého vizuálního potenciálu nabízejí hodiny Niria podstatnou praktičnost. S průměrem 47 cm jsou čitelné z jakéhokoli místa v místnosti, takže už nikdy nezmeškáte důležitý okamžik. S kyvadlem, které se pohybuje zpátky a vpřed, získají tyto hodiny zcela nový rozměr a poskytují vynikající zážitek ze sledování času.

Pokud máte zájem o tyto hodiny, neváhejte a navštivte stránku https://www.esrom.cz/produkt/time-for-home-zlate-nastenne-hodiny-niria-47-cm-s-kyvadlem na naší webové stránce. Doufáme, že vám učarují tak, jako ubyly nám.

Hodiny Niria

Závěr

Hodiny Niria jsou skvělou volbou pro všechny, kdo hledají eleganci a jednoduchost. Tyto hodiny jsou zároveň funkční a velmi praktické. Navíc jsou vhodné do jakéhokoli prostoru, ať už domácího nebo komerčního. Určitě stojí za to pořídit si takový klenot na svou stěnu.