Moderní sprchová zástěna Walk-in 120 cm s povrchem SATBWI120KSPRCROZC

Moderní sprchová zástěna značky Codina se svou velikostí 120 cm je ideální volbou pro každou koupelnu. Tento produkt je opatřen povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čištění a minimalizuje usazování vodního kamene. Jedná se o sprchovou zástěnu typu walk-in s profily a otočnou stěnou v černé barvě. Výplní je neprůhledné sklo s dekorativním kouřovým efektem, který dodává sprchovému koutu na pohledu eleganci.

Moderní design s praktickými prvky

Tento produkt disponuje zavětrováním, díky kterému voda zůstane uvnitř sprchového koutu a neprotéká na podlahu koupelny. Také je opatřen připojením ke kanalizaci a nezbytnými stínícími profily. Je vybaven otočnou stěnou pro snadné vstupování do sprchy a pro přístup k armatuře během mytí. Navíc, jeho povrchová úprava Easy Clean eliminuje nepříjemné usazování vodního kamene, díky čemuž je údržba koupelny snazší a rychlejší.

Pevný systém pro maximální stabilitu

disponuje pevným systémem, díky němuž nelze zástěnu otevřít. To zajistí maximální stabilitu a bezpečnost při každém sprchování. Levá i pravá orientace opětovně potvrzuje, že tento produkt je vhodný pro většinu koupelen a lze ho snadno přizpůsobit jejich individuálním potřebám.

Lokální výroba s přesností a kvalitou

Společnost Codina s. r. o. má své sídlo v České Republice a na trhu působí už od roku 1993. Vyrábí různé druhy koupelnového vybavení, jako jsou vaničky, sprchové kouty, zrcadla nebo umyvadla. Její skutečná síla spočívá v lokální výrobě s přesností a kvalitou. Každý výrobek je pečlivě testován a ověřen, aby splňoval všechny potřeby zákazníků.

Pokud hledáte moderní, kvalitní a praktickou sprchovou zástěnu pro koupelnu, je produkt od Codina tou správnou volbou. Pro více informací navštivte webové stránky této společnosti a objevte širokou škálu koupelnového vybavení, které vyrábí.