MODERNÍ ROZKLÁDACÍ POHOVKA MID.YOU – VHOĎTE DO SVÉHO DOMU STYL A FUNKČNOST


MODERNÍ ROZKLÁDACÍ POHOVKA MID.YOU

VHOĎTE DO SVÉHO DOMU STYL A FUNKČNOST ROZKLÁDACÍ POHOVKA

V dnešní době, kdy se stále více času trávíme doma, je důležité mít kvalitní nábytek, který nám nejen poskytne pohodlí, ale také bude stylovým prvkem našeho interiéru. A to přesně splňuje moderní rozkládací pohovka MID.YOU, která kombinuje styl s funkcionalitou.

Textil, kompozitní dřevo a barvy stříbra, tyrkysová a tmavě šedá

MID.YOU je vyrobena z textilu a kompozitního dřeva, což zajišťuje nejen pevnost, ale také pohodlí díky měkkému polstrování. Barvy stříbra, tyrkysová a tmavě šedá se dokonale hodí do moderního interiéru a dodají mu svěží vzhled.

Online only

Tuto pohovku bohužel nenajdete v kamenných prodejnách, ale pouze online na stránkách velkynabytek.cz. To však neznamená, že si ji nemůžete prohlédnout a získat k ní veškeré informace.

S/V/H: 188/90/89 – SH: 46 CM/PL: 118X188 CM – 64-911-16X URAN 01/21/03

Pohovka MID.YOU má přesné rozměry 188 cm na šířku, 90 cm na hloubku a 89 cm na výšku. Sedací výška činí 46 cm a celková rozměrová velikost pohovky v rozloženém stavu činí 118 x 188 cm. Tento model je označen kódem 64-911-16X URAN 01/21/03.

Vhodná pro každodenní použití

Rozkládací pohovka MID.YOU je nejen stylová, ale také velmi praktická. Stačí ji jednoduše rozložit a vytvořit tak pohodlné lůžko pro hosty nebo pro každodenní použití. Díky kvalitnímu materiálu je odolná proti opotřebení a dokonale splní svoji funkci.

Pohovka MID.YOU

Dopřejte si moderní designovou pohovku MID.YOU

Pokud hledáte stylovou a zároveň praktickou pohovku, která dokonale zapadne do vašeho moderního domova, pak je MID.YOU tou pravou volbou. Navíc si ji můžete objednat pohodlně z domova na stránkách velkynabytek.cz.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost a dopřejte si moderní designovou pohovku MID.YOU již dnes!

Pro více informací klikněte zde.