Konferenční stůl Drake: elegancí dubu bílého a grafitem lesku

Na trhu je mnoho konferenčních stolů, ale nikdo nechce kupovat nábytek, který se bude špatně kombinovat s ostatním interiérem. Právě proto je tady stůl Drake. Tento moderní bytový nábytek je ideálním spojením elegance, kvality a příznivé ceny.

Moderní bytový nábytek Drake

Stůl Drake se vyznačuje moderním designem, který ladí s téměř každým interiérem. Dodáváme ho v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk, takže si můžete vybrat podle svého vkusu.

Všechny stoly jsou dodávány v demontu, ale montáž je velmi jednoduchá a spojovací materiál je vždy součástí balení.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Stůl Drake má rozměry 120x46x65cm, takže se pohodlně vejde i do menších místností.

Materiál

Nábytek Drake je vyroben z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva, povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba

S nábytkem Drake si nebudeš muset lámat hlavu při údržbě. Stačí použít běžné k tomuto účelu dostupné prostředky a postupovat dle návodu použití. Měkká bavlněná úterka bohatě postačí, ostré hadříky se nedoporučují. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž

Nábytek Drake je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Vložit do interiéru stůl Drake je velmi jednoduché a efektní. Pokud si budeš přát destičku přibroušit, oceníš kvalitu laminované dřevotřískové desky a její odolnost vůči poškrábání či vyškrábání. Díky kamenným nápadám na povrchu desky, bude exkluzivně vypadat i po dlouhotrvajícím použití.

Konferenční stůl Drake: elegancí dubu bílého a grafitem lesku

Velká výhoda spočívá samozřejmě v jeho všestrannosti. Konferenční stůl Drake se uplatní v moderním domě stejně jako v tradičním. Nábytek Drake vložený do interiéru prokáže vkus a jeho kombinaci s jinými kousky nábytku zvládne všechny.

Zkrátka, konferenční stůl Drake je kombinací výborného vzhledu, kvalitních materiálů a praktičnosti. Navíc jeho cena je více než příznivá, takže ho může mít každý. Pokud hledáte něco nadčasového a unikátního, rozhodně musíte zvážit konferenční stůl Drake v dubu bílém a grafitem lesku.