Knihovna COSMO NEVA s borovicí atlantic a černým designem ASIR


Knihovna COSMO NEVA s borovicí atlantic a černým designem

Praktický doplněk do každé místnosti

Knihovna z řady Cosmov industriálním stylu je praktický doplněk, který se hodí do každé místnosti. Ať už ji umístíte do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo pracovny či kanceláře, určitě se bude hodit.

Výjimečný design
Jedním z nejvýraznějších prvků této knihovny je její výjimečný design. Kombinace borovice atlantic a černé barvy působí moderně a industriálně. Nábytek z této řady bude skvěle vypadat v minimalismem laděných interiérech.

Velká úložná kapacita
Tato knihovna disponuje velkou úložnou kapacitou. Do otevřených polic můžete umístit dekorační či upomínkové předměty, knihy, květiny a další drobnosti. Do uzavřených přihrádek pak můžete uložit například dokumnty, prádlo nebo jiné předměty.

Vlastnosti knihovny

– Materiál: 18 mm silná dřevotříska potažená melaminem, kov

– Barva: borovice atlantic, černá

– Kovové dveře, kovové úchyty

– Kovová rám silný 2 cm

– Velikost: šířka-89 cm, výška-127 cm, hloubka-35 cm

– 3 otevřené police, 3 uzavřené skříňky

– Velikost polic: 35 cm

Jakou roli hrají kovové prvky?
Kovové prvky jsou jedním z nejvýraznějších designových prvků této knihovny. Nejenže působí moderně a výjimečně, ale přinášejí také praktické výhody. Kovové rám umožňuje větší stabilitu a pevnost, aby se knihovna neohýbala pod váhou uložených předmětů. Dveře a úchyty jsou také z kovového materiálu, takže jsou velmi odolné a snadno se čistí.

Proč si vybrat právě tuto knihovnu?
je zajímavá volba pro ty, kteří nesledují jen klasický styl. Tento nábytek působí moderně a industriálně, což se hodí do minimalismem laděných interiérů. Velká úložná kapacita umožňuje uschovat všechny vaše potřebné věci a předměty na jednom místě. A navíc, na www.kupsinabytek.cz můžete tento kousek pořídit za atraktivní cenu.

Knihovna COSMO NEVA s borovicí atlantic a černým designem

Závěr

je praktický a elegantní doplněk pro interiér. S kovovými prvky a moderní kombinací barev působí výjimečně a moderně. Knihovnu můžete umístit do libovolné místnosti, kde se stane praktickým úložným prostorem pro vaše věci. Doporučujeme si ji pořídit online na www.kupsinabytek.cz za velmi příznivou cenu.