Kare Design Animal Bear – zlatý odkládací stolek: Neotřelý doplněk do interiéru o velikosti 35x34cm

Všichni, kteří hledají originální a neotřelé řešení pro svůj interiér, by měli zaměřit svou pozornost na Kare Design Animal Bear – zlatý odkládací stolek. Tento malý kousek nábytku je nejen velice praktický, ale také nádherně designový.

KARE DESIGN Odkládací stolek Animal Bear – zlatý, 35x34cm

Tento krásný a jedinečný odkládací stolek je vyroben z polyresinu – pevného materiálu, který je navíc odolný proti poškození. Stolek představuje roztomilého medvídka na zdvižených tlapkách, který nese dřevěný plát. Ten můžete použít pro servírování drobného občerstvení, ale samozřejmě se s ním dá pracovat i jinak. Stolek však rozhodně není jen předmětem praktickým – jeho hnědá barva spolu se zlatými doplňky ho totiž dělají velice elegantním a stylovým doplňkem, který bude hezky ladit s mnoha jinými kousky nábytku.

Kare Design Animal Bear – zlatý odkládací stolek má velikost 35 x 34 cm, což ho řadí mezi menší nábytkové kousky. Díky tomu ho můžete použít prakticky kdekoliv v interiéru. Hodí se například jako malý stoleček na kávu v relaxačním koutku, nebo na něj můžete umístit pokojovou květinu. Dokonce může posloužit i jako noční stolek, na kterém máte svůj oblíbený časopis a láhev vody. Jeho maximální nosnost je 20 kg, takže s nákladem lehčích věcí si hravě poradí.

Kare Design Animal Bear nabízí další designové odkládací stolky z polyresinu, takže si můžete vybrat ten nejhezčí doplněk do vašeho interiéru.

Designový odkládací stolek s medvídkem

Kare Design Animal Bear je bezesporu mimořádným kouskem. Jeho design vypadá velice roztomile a svěží, takže by se měl hodit prakticky ke všemu. Medvídek na něm působí velice sympaticky a díky tomu si ho zamilujete hned na první pohled.

Medvídek na odkládacím stolečku může mít různá využití. Můžete ho použít jako noční stolek vedle vaší postele. Takže pokud jste při čtení vaší oblíbené knihy, nemusíte vstávat z postele, abyste si uložili knihu na stolek. Také se hodí při sledování televize, kdy si můžete odkládat různé pamlsky na odkládací stolek a mít je tak po ruce. Ať už ho umístíte kamkoli, vždy bude vypadat nejen prakticky, ale také stylově a originálně.

Proč mít doma odkládací stolek Animal Bear

Animální design tohoto odkládacího stolku je jedním z hlavních důvodů, proč by si ho lidé měli pořídit. Vybírat lze z mnoha variant – kromě medvídka jsou tu například i sloni, zebry a medvědi. Všechny tyto stolky jsou velice originální a přitahují pozornost, takže pokud máte rádi zajímavé a originální kousky nábytku, neváhejte si odkládací stolek Animal Bear pořídit.

Odkládací stolek Animal Bear pokra