Hořčicově žluté sametové jídelní židle MICADONI TANAMI: Stylový doplněk do vašeho interiéru!

Nejenže je důležité mít v jídelně kvalitní stůl, ale také židle, kde se budete cítit pohodlně a v klidu posedíte. Pokud hledáte elegantní a stylový doplněk do vašeho interiéru, může být hořčicově žlutá sametová jídelní židle MICADONI TANAMI tím pravým řešením pro vás.

Své uživatele si získá nejen elegantním designem a moderními liniemi. MICADONI TANAMI totiž nabízí kvalitní komfort pro pohodlné posezení díky zaobleným pevným zádům spolu s područkami. Tyto vlastnosti se ještě umocní díky kovové, zlatě lakované podnoži, která dodává sedacímu prvku nadčasový vzhled a zaručuje jeho stabilitu během používání. A když k tomu přidáme příjemné sametové čalounění, je naše jídelní kout či kavárna proměněna v uklidňující a stylový interiér, který nás nadchne na první pohled.

Kromě hořčicově žluté barvy je k dispozici celá řada dalších barevných provedení, které dokáže hravě proměnit každý interiér v příjemné prostředí pro posezení s rodinou či přáteli.

Pohodlně se usaďte do jídelní židle Tanami od značky MICADONI

Pro perfektní stav židle je nezbytné ji udržovat pravidelně čistou. Nezapomeňte na pravidelné odstraňování prachu a nečistot jemným vysáváním. Vyhněte se používání abrazivních prostředků, které by mohly poškodit povlak židle. Při odstraňování tekutých skvrn použijte bílý hadřík navlhčený horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Pro sušení však nikdy nepoužívejte přímý zdroj tepla, neboť by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Vaše židle TANAMI pak bude v perfektním stavu i po mnoha letech používání.

Pro více informací o této vynikající židli MICADONI TANAMI navštivte naši stránku a neváhejte si ji pořídit jako nový kousek do vašeho interiéru: esrom.cz/produkt/horcicove-zluta-sametova-jidelni-zidle-micadoni-tanami.

Jídelní židle MICADONI TANAMI

Připojte se k dalším spokojeným majitelům této židle a dopřejte si pohodlí, eleganci a kvalitu s MICADONI TANAMI.