Glossy koberec v pískovém provedení o rozměrech 80×150 cm

Moderní koberec z kolekce Shaggy Glossy v pískové barvě s dlouhým vlasem má lurexové vlákno, které přidává koberci lesklý stříbrný efekt. Tento koberec je trendy a hodí se do každé domácnosti. Rozměr 80×150 cm.

Glossy koberec v pískovém provedení

Vysoce kvalitní provedení pro každodenní použití

Koberec je vyroben ze syntetických vláken, která jsou velmi odolná vůči opotřebení a poškození. Jeho vlas je hebký na dotek, což z něj dělá příjemnou podlahovou krytinu pro obývací pokoj, ložnici nebo pracovnu. Koberec je velmi snadný na údržbu – stačí ho pravidelně vysát a popřípadě vyčistit pomocí speciálního čističe pro koberce.

Glossy koberec v detailu

Koberec, který zvedne atmosféru v místnosti

Světlá písková barva koberce Glossy je velmi oblíbená a moderní. Můžete ji snadno kombinovat s jinými barvami v místnosti. Lurexové vlákno koberci přidává stříbrný lesk, což z něj dělá nejen praktický, ale i dekorativní prvek interiéru.

Glossy koberec v prostředí obývacího pokoje

Několik slov na závěr

Koberec Glossy v pískovém provedení rozměru 80×150 cm je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a kvalitní koberec pro svou domácnost. Jeho vysoká odolnost vůči opotřebení a snadná údržba jsou velkým plusem. Rádi byste si jej pořídili? Navštivte webové stránky www.kupsinabytek.cz a objednejte si ho ještě dnes!