Černá matná WC štětka Nimco Maya MAC 29094KN-90


Keramická nádobka a chromovaná rukojeť

Tento toaletní kartáč je vyroben z kvalitních materiálů a má keramickou nádobku a chromovanou rukojeť. Materiály jsou odolné proti vodě a vlhkosti, takže kartáč bude zaručeně vydržet déle.

Díky keramické nádobce budete mít jistotu, že bude dostatečně těžká a stabilní, aby stála na svém místě a neklopila se.

Chromovaná rukojeť s materiálem vypadá velmi elegantně a moderně. Díky tomu bude kartáč skvěle vypadat v každé koupelně.

Černá matná barva pro luxusní vzhled

Tento toaletní kartáč má černou matnou barvu, která mu dává luxusní vzhled. Je to také výhodné, protože černá barva skvěle maskuje stopy z používání.

Kompletní sada pro vaši koupelnu

Tento toaletní kartáč se hodí k jiným doplňkům do vaší koupelny, protože černá barva je snadno kombinovatelná s jinými doplňky. Koupit si můžete i další produkty ze stejné sady, jako například držák na WC papír.

Objednat online na Atcomplet.cz

Tento toaletní kartáč Nimco Maya MAC 29094KN-90 můžete objednat on-line na Atcomplet.cz. Cena produktu je velmi příznivá a ložení objednávky je velmi jednoduché. Stačí kliknout na odkaz a objednat produkt.

Závěr

Tento toaletní kartáč Nimco Maya MAC 29094KN-90 je skvělou volbou pro váš domov. S jejím keramickou nádobkou a chromovanou rukojetí bude vypadat skvěle v každé koupelně. Černá matná barva mu dává luxusní vzhled a bude se skvěle kombinovat s dalšími doplňky. Pokud ještě nemáte kompletní sadu pro vaši koupelnu, můžete si objednat i další produkty ze stejné sady na Atcomplet.cz.

WC mísa
WC štětka