Béžový Linea Natura Wollteppich o rozměrech 120/180 cm

Vyhlížíte nový kus nábytku, který by vám dodal útulnosti do interiéru vašeho bytu či domu? Co takhle zvážit pořízení béžového Wollteppichu od značky Linea Natura? Jednoduchý, ale elegantní design v kombinaci s prvotřídním materiálem, z něhož je výrobek vyroben, vám nabídne optimální kombinaci kvality a estetického vjem.

Wollteppich, 120/180 cm, béžová

Tento výrobek je velikostně ideální pro obytné prostory nebo kanceláře, neboť Wollteppich má rozměry 120/180 cm. K dispozici je také v jemu podobné variantě CA. 120×180 cm – PŘÍRODNÍ – 72% VLNA, 17% BA +PES, VISKÓZA. Béžová barva se dokáže v ideálním kombinovat s jinými barvami, čímž váš nábytek bude působit harmonickým dojmem.

Kvalitní materiál

Wollteppich je vyroben z 72 % vlny. Vlna patří ke kvalitním materiálům s vysokou funkčností a využívá se již po mnoho generací. Je velmi vhodný do bytu, neboť špatně nabývá zápachu. 17 % tvoří BA + PES, což zajišťuje tvarovou stabilitu koberce. Díky ní nebudete muset pohybovat nábytkem, neboť Wollteppich bude stále v původním tvaru. Viskóza pak dodává Wollteppichu příjemnou měkkost.

Vyprání by měla být prováděna na programu pro vlnu a čistění koberců by mělo být každoročně prováděno za účelem prodloužení životnosti Wollteppichu.

Elegantní design

Béžová barva se dokáže kombinovat s mnoha dalšími barvami. Takže pokud máte v pokoji červený nábytek, Wollteppich se skvěle donese této barvě nebo naopak k sobě přitáhne ohnivější neutrální barvu. Design Wollteppichu spoléhá na jednoduchost, což zajišťuje vhodnost pro různorodé interiéry, od těch moderních až po klasické.

Odkaz na produkt: https://www.skvelynabytek.cz/produkt/linea-natura-wollteppich-120-180-cm-bezova

Béžový Linea Natura Wollteppich o rozměrech 120/180 cm
Béžový Linea Natura Wollteppich o rozměrech 120/180 cm