Autronic Francouzské křeslo ASB-018 s polštářem v zelené barvě


Autronic Francouzské křeslo ASB-018 s polštářem – trendy a elegantní kus nábytku do vašeho interiéru

Francouzské křeslo s výrazným dekorativním prošitím opěráku a s decentním polštářkem – to je právě křeslo Autronic ASB-018. Jeho trendy design je ztělesněním elegance a vkusu, kterým můžete doplnit jakýkoliv interiér. Do bytu, kanceláře nebo hotelového pokoje – Autronic Francouzské křeslo ASB-018 s polštářem Asb-018 Grn Zelená se hodí všude.

Křeslo je navrženo tak, aby nadchlo svým vzhledem. Potah je z lesklé sametové látky v trendy smaragdově zeleném odstínu. Živý, ale zároveň decentní odstín se skvěle hodí do moderních interiérů. Vysoce kvalitní materiál vám garantuje jeho trvanlivost a snadnou údržbu.

Odkazy

V případě zájmu o toto křeslo se můžete podívat na stránku prodejce Kupsinabytek.cz, kde si ho můžete také zakoupit.

Nohy jsou z masivního buku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem, čímž dodávají celému křeslu přírodní a organický vzhled. Světlá výška křesla je 28 cm, výška područek 58 cm, což garantuje pohodlné sezení.

Rozměry: 72 x 74 x 81 x 41 cm

Jedním z hlavních předností tohoto křesla je jeho použitelnost. Křeslo je celočalouněné, lze ho použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti jako pohodlný a stylizovaný solitér. Díky jeho elegantnímu designu a decentním rozměrům se hodí do každého typu interiéru.

Obrázky

Autronic Francouzské křeslo ASB-018 s polštářem

Autronic Francouzské křeslo ASB-018 - zelené

Křeslo Autronic ASB-018 je dodávané v demontu. Díky tomu ho snadno přepravíte a umístíte do vašeho interiéru. K jeho sestavení nebudete potřebovat žádné speciální nástroje.