ASIR Pohovka BELISSIMO dvoumístná v šedé barvě – moderní a pohodlná


ASIR Pohovka BELISSIMO dvoumístná – šedá barva pro moderní místnosti

Pohodlnost a design v jednom

ASIR Pohovka BELISSIMO dvoumístná je novinkou v našem sortimentu. Pokud hledáte moderní a pohodlnou pohovku pro váš obývací pokoj, tento kousek je pro vás tou nejlepší volbou. Pokud budete mít tuto pohovku v místnosti, zaručeně zaujmete pozornost návštěv a zároveň si užijete maximální pohodlí a relaxaci v klidu vašeho domova.

Elegantní a reprezentativní vzhled

Pohovka BELISSIMO svým elegantním designem okouzlí kohokoliv, kdo ji uvidí. Šedá barva do detailu ladí s většinou interiérů a tato pohovka tak bude dokonalým doplňkem vašeho zařízení. Pohovka je také umístěna na vyšších nožkách, což dodává ještě větší reprezentativnost a zároveň usnadňuje úklid pod pohovkou, díky tvrdým plastovým nohám.


Pro vylepšení vaší pohovky si můžete zakoupit i dekorativní polštáře, které dodají k vašemu zařízení ještě více stylu.

Jak se pohovka skládá

Pohovka BELISSIMO je vyrobena z pevného bukového dřeva a dřevotřísky, která byla následně potažena polyesterovým materiálem. Ten je navíc čistitelný za sucha, takže se nemusíte bát o to, zda ji bude obtížné udržovat čistou. Výplň pohovky tvoří 24 DNS pěna pro maximální ulehčení a relaxaci vašeho těla.

Rozměry pohovky BELISSIMO

Pohovka BELISSIMO má rozměry: Šířka 180 cm, výška 67 cm a hloubku 95 cm. Výška noh je 15 cm.

Zakoupení pohovky BELISSIMO

Pokud jste se rozhodli zakoupit ASIR Pohovku BELISSIMO dvoumístnou, tak si musíte uvědomit, že se jedná o zboží vyrobené na zakázku dle přání zákazníka. Pokud budete chtít tento kousek mít doma, před objednáním si přečtěte podrobně informace o zálohovém poplatku 30% z celkové ceny.